Dubbelfeestje!

Tijdens de ALV van donderdag 21 april j.l. werd onze nieuwste aanwinst ‘De Fuut’ gedoopt, een prachtige dubbeltwee, zo goed als splinternieuw. Opgespoord door onze bovenste beste materiaalcommissaris Ebbo. Hij is bedoeld voor de jeugd én, als ze heel lief vragen ook voor hele lichte dames! Je kunt altijd een poging wagen en wie weet kom je door onze jeugdige ballotagecommissie….

Anner onthulde met tromgeroffel de naam, waarna de emmer water van Ingrid vlot volgde.

Floris en Jelke kregen de eer om de dubbel in te wijden en dat hebben ze voortreffelijk gedaan. Een groot deel van onze vereniging keek ademloos toe, hoe ze in één keer watervrij, een wel heel groot rondje voor het vlot maakten.

Gelukkig besloten ze uiteindelijk ook weer terug te komen en zag een ondertussen iets uitgedund gezelschap dat ze de Fuut ook keurig voor het vlot wisten te parkeren.

Conclusie van de heren die tot dan toe nog nooit eerder bij elkaar in de boot hadden gezeten: het is een bovenste best bootje!!!

We wensen daarom een ieder die uitverkoren wordt door onze ballotagecommissie een behouden vaart!

Namens jullie trotse jeugdcommissaris,

Ingrid