Opname Promotiefilm

Beste leden,

Komende zondagochtend wordt er, bij mooi weer,  opnieuw een poging gedaan om een promotiefilmpje te maken van onze vereniging. Het is de bedoeling dat het een kort (enkele minuten), maar krachtig en enthousiast beeld geeft van onze vereniging.

Peter, Eric, en Ingrid doen daarin een praatje, de jeugd werkt mee en daarnaast hopen we zoveel mogelijk verschillende ploegjes, skiffeurs, recreanten of wedstrijdroeiers (in wedstrijdkleding zou mooi zijn!) in beeld te krijgen.

We zijn dus op zoek naar ploegjes/skiffeurs die hieraan mee willen werken. Je mag dit ter plekke nog melden. Opnames worden gemaakt vanaf 10.15-10.30 uur.

Mensen die absoluut niet op de film willen komen zijn bij deze op de hoogte, ook dat wordt natuurlijk gerespecteerd.

Heb je behoefte aan meer informatie, dan kun je contact opnemen met Ingrid Postel, 06-55867765 /jeugd@amycus.nl

Alvast bedankt!

Groet, Ingrid