Open dag voor de jeugd

O

Op dit moment hebben wij weer plaats voor een aantal nieuwe jeugdleden! Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging? Kom dan eens een kijkje nemen bij onze vereniging langs het mooie roeiwater van het Twentekanaal.

In de zomertijd roeien we op dinsdagavond van 19.00-20.30 uur en op zondagochtend van 10.00-11.30 uur. Je leert roeien in een ploeg met leeftijdsgenoten van 12-18 jaar. Wanneer je het aandurft kun je ’s zomers oefenen in een skiff, dat is een éénpersoonsboot, waarin je al snel een goed bootgevoel zult ontwikkelen.

Wil je meer weten of een keertje kijken en/of meedoen dan mag je je altijd aanmelden via onze jeugdcommissaris, jeugd@amycus.nl  We kunnen dan rekening houden met je komst en ervoor zorgen dat er een plekje vrij is om mee te kunnen doen.

Ben je nieuwsgierig geworden??

A.s. zondag 30 mei  van 10.00-14.00 uur organiseren we een open dag speciaal voor jeugdleden. Aanmelden hiervoor is niet nodig. We zien je graag en staan klaar om al je vragen te beantwoorden!