Corona-update

Afgelopen zondag is het bestuur, op 1,5 meter afstand en in de veilige buitenlucht, weer bij elkaar geweest. En ook deze keer kunnen we weer enkele versoepelingen aankondigen. We zien gelukkig steeds meer leden in goede gezondheid terugkeren op het vlot en, met de nieuwe maatregelen, straks ook aan de koffietafel.

Allereerst, als bestuur stellen wij de gezondheid van onze leden voorop en volgen wij de landelijke richtlijnen van een minimale afstand van 1,5 meter ten allen tijde. Gezien de gemiddelde leeftijd van onze roeiers, willen wij voorkomen dat er tijdens het roeien een besmetting doorgegeven wordt. 
Hierin doen wij nadrukkelijk appel op onze leden. Blijf thuis als je je niet lekker voelt en als je wel komt, houd je dan aan onderstaande regels. De afgelopen weken bleek dit op een paar ‘vergissingen’ na, uitstekend te werken. Dank voor de discipline hierin. 

Dit zijn de huidige regels bij Amycus:
• Er mogen maximaal 4 skiffs en 2 C-boten worden uitgeschreven per 30 minuten (voer een goede eindtijd in)
• Schrijf je boot uit in Myfleet uiterlijk 24 uur voordat je gaat roeien. Mocht je problemen of vragen hebben over het uitschrijven of niet in Myfleet kunnen, laat het me dan weten op 06-18954708 of via ericstamsnijder@gmail.com. Ik kan dan de boot voor je uitschrijven of je op weg helpen met Myfleet.
• Voorkom drukte aan het vlot en op het terrein door vlot in en uit te stappen. 
• Kleding en tassen graag achterin de loodsen: Niets laten slingeren of ophangen.  
• Privé-boten, die niet voorkomen in Myfleet uitschrijven als ergometer 1,2,3,4
• In C-2, C-3, Wherry plek 2 vrij houden, in C-4 plek 2 en 4 vrij houden
• Reinig voor en na gebruik de handvatten van de riemen. Gebruik hiervoor de reinigingsdoekjes.
• De kantine, kleedruimtes, douches, ergometer ruimte 
• Toiletten en douches mogen gebruikt worden voor noodgevallen. Ook hier geldt: voor en na gebruik desinfecteren met de beschikbare materialen.
• Neem de landelijke geldende richtlijnen in acht (handen wassen, geen fysiek contact, houdt 1,5 meter afstand, blijf thuis bij klachten of koorts). 
• Wees alert op je eigen veiligheid (en zichtbaarheid) en die van anderen.

We doen een dringend beroep op alle leden om deze maatregelen in acht te nemen.